Ośrodek Szkolenia Kierowców AL-CAR Alicja Dettlaff Gdynia-Grabówek. Priorytetem naszej szkoły jest oferowanie usług najwyższej jakości.

gdynia.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców AL-CAR Alicja Dettlaff
 Ośrodek Szkolenia Kierowców AL-CAR Alicja Dettlaff
ul. Morska 169 (II piętro)
81-222 Gdynia
tel. 58 698 09 09
tel. kom. 500 72 29 72
Ośrodek Szkolenia Kierowców AL-CAR Alicja Dettlaff

Oferta Ośrodka:


Oferujemy przyszłym kierowcom szkolenia nauki jazdy kat.B do wyboru w czterech możliwych pakietach: standardowy, rozszerzony, weekendowy i expres.

Szkolimy używając nowoczesnych metod, dzięki czemu przyswajany materiał jest bardziej zrozumiały i łatwy do zapamiętania.

Ośrodek nasz wyposażony jest w trójekranowy symulator nauki jazdy, gdzie każdy kursant za nim rozpocznie szkolenie praktyczne ma 2 godziny ćwiczeń na symulatorze w celu zapoznania się z obsługą i techniką jazdy w pojeździe. Szkolenia praktyczne odbywają się na nowych samochodach TOYOTA YARIS roczniki 2009-2012, takich samych jak na egzaminach państwowych. Do każdego pakietu szkolenia kursant otrzymuje w cenie materiały edukacyjne, a po zakończonym szkoleniu czekają na kursanta atrakcyjne kupony rabatowe do współpracujących partnerów handlowych.

Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej www.osk-alcar.pl, a zobaczysz że kursy w naszym Ośrodku są w bardzo atrakcyjnej cenie!!!

Oferujemy wysoką jakość za dobrą cenę! Zapraszamy, zapisz się już dziś!

  << OSK YARIS   Turbo Jazda >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców AL-CAR Alicja Dettlaff w Gdyni. Kursant może rozpocząć w dowolnym, dogodnym terminie i miejscu.
© Copyrightgdynia.nauka-prawo-jazdy.pl