Nauka jazdy w Gdyni. Nauka spowoduje wyrobienie właściwych nawyków i przyniesie zamierzony cel.

gdynia.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. AUTO SZKOŁA L-KRZYŚ
 AUTO SZKOŁA L-KRZYŚ
ul. Chylońska 110
81-033 Gdynia
tel. kom. 508 916 084
AUTO SZKOŁA L-KRZYŚ

Auto szkoła L-KRZYŚ

Nauka jazdy Gdynia

INSTRUKTORZY.

Założycielem i właścicielem szkoły jazdy OSK L-Krzyś jest Krzysztof Kozikowski, posiadający uprawnienia instruktora i wykładowcy. Ośrodek współpracuje także z instruktorami posiadającymi wymagane uprawnienia. Nasze doświadczenie i wiedza przekazana w trakcie nauki jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców L-Krzyś, spowoduje wyrobienie właściwych nawyków i przyniesie zamierzony cel - bezpieczne prowadzenie pojazdu i zdobycie upragnionego prawa jazdy.

Miejsce szkolenia
Biuro nowo powstałego ośrodka szkolenia kierowców oraz sala wykładowa posiada wszelkie niezbędne wyposażenie potrzebne do prowadzenia skutecznej nauki. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali multimedialnej, wyposażonej w nowe urządzenia oraz środki i materiały dydaktyczne. Wykłady prowadzone są w miłej atmosferze, w taki sposób, aby każdy zdobył jak największą wiedzę, którą później wykorzysta w praktyce.

Przepisy ruchu drogowego nie będą stanowiły tajemnicy, a znajomość ich pozwoli na uniknięcie wielu groźnych sytuacji, jakie mogą spotkać przyszłego kierowcę na drodze. Pamiętaj, wiedza na temat, jak się zachować w danej sytuacji w ruchu drogowym, pozwoli Tobie cieszyć się bezstresową jazdą przez długie lata. Stanowisko egzaminacyjne przygotowane jest tak, jak na egzaminie państwowym.

Wykwalifikowana kadra, oraz nowoczesne sposoby przekazywania wiedzy i prowadzenia zajęć, zapewniają uczestnikom kursu wysoką skuteczność nauczania. Naszym celem jest przygotowanie do zdania egzaminu państwowego, który u wielu kursantów wywołuje ogromny stres. Wychodzimy z założenia: minimum stresu - maksimum skuteczności.

Kurs praktyczny odbywa się przy użyciu samochodu marki TOYOTA YARIS.
Plac manewrowy znajduje się blisko biura ośrodka przy ul. Chylońskiej 110 w Gdyni.

Nabór kandydatów na kierowców odbywa się w trybie ciągłym. Bardzo ważne jest zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy i jesteśmy tego w pełni świadomi, ale też, a właściwie przede wszystkim staramy się nauczyć prawidłowo i bezpiecznie jeździć! Kierowca wychodzący ze szkoły jazdy L-Krzyś w Gdyni będzie umiał dobrze poradzić sobie w wielu sytuacjach na drodze, a jazda będzie dla niego przyjemnością, a nie stresem!

Ośrodek Szkolenia Kierowców L-Krzyś w Gdyni zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy służą poradą, w przypadku jakichkolwiek pytań zarówno w trakcie trwania kursu, jak i po jego zakończeniu. Zawsze możesz się do nas zwrócić z pytaniem, postaramy się odpowiedzieć i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Prowadzimy także zajęcia doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy.

Biuro czynne jest:
od poniedziałku do piątku w godz.: 15:30 - 18:00, w sobotę od 10:00 do 14:00.

  << ANKER Ośrodek Szkolenia Kierowców   Auto-Plus Super Elka >>
 
Nauka jazdy Gdynia. Wykłady prowadzone są w miłej atmosferze, w taki sposób, aby każdy zdobył jak największą wiedzę, którą później wykorzysta w praktyce.
© Copyrightgdynia.nauka-prawo-jazdy.pl